Markizy Rolety Żaluzje Moskitiery Verticale Plisy Automatyka

Arrow
Arrow
Slider

Żaluzje

ŻALUZJE

Żaluzje to jedna z najbardziej popularnych i sprawdzonych form dekoracji okiennej. Prócz walorów estetycznych spełniają też oczywiście funkcje praktyczne jako doskonały system osłonowy.

Spośród żaluzji, które dostępne są w ofercie naszej firmy , kupić można przede wszystkim żaluzje poziome i pionowe, żaluzje drewniane oraz żaluzje fasadowe

Automatyka

Istotnym elementem oferty naszej firmy jest tak zwana automatyka do rolet i markiz. Wśród tej kategorii produktowej znajdziecie Państwo bardzo szeroki wybór, asortyment rekomendowany przez wiodących producentów . W skład tej kategorii wchodzą tego typu urządzenia jak piloty, radioodbiorniki, centrale sterujące.

Moskitiery

natarczywe insekty 

Moskitiery 

Moskitiery  siatki na owady to bez wątpienia efektywny sposób na uniknięcie insektów wewnątrz domu – stanowią świetną ochronę przeciw nim. Ich ogromną zaletą jest łatwość dopasowania do niemalże każdego rodzaju okna. W naszej ofercie znajdują się takie moskitiery jak:Moskitiera ramkowa,przesówna na tarasy i balkony,rolowana na okna dachowe oraz moskitiera drzwiowa.

  • biedrusko-moskitiery
  • insekty-owady-moskitiery
  • moskitiera-ramkowa-bolechowo
  • murowana-goslina-drzwi-moskiti
  • murowana-goslina-moskitiera-pl
  • poznan-moskitiery
  • rogozno-moskitiery
  • skoki-drzwi-moskitierowe

Simple Image Gallery Extended

Verticale

ŻALUZJE PIONOWE VERTICALE, stanowią praktyczne rozwiązanie problemu nadmiernego nasłonecznienia pomieszczeń mieszkalnych, biur, hoteli itp.
Dzięki swoim dekoracyjnym zaletom potrafią mało atrakcyjnym pomieszczeniom dodać uroku i przeistoczyć je w miejsca o bardzo miłej atmosferze i estetycznym wyglądzie.

Rolety wewnętrzne

Jeśli chodzi o rolety wewnętrzne, nasza firma posiada w swojej ofercie propozycje, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych i wymagających klientów. Wzory i modele rolet wewnętrznych spełnią oczekiwania zarówno tych z Państwa, którzy szukają maksymalnej użyteczności i funkcjonalności, ale też i tych osób, które dużą wagę przywiązują do designu i warstwy estetycznej.

  • Tekstylne – tu również proponujemy pełną różnorodność: rolety wolno wiszące i rolety w kasetach z prowadnicami, z systemami napędzanymi łańcuszkiem lub sprężyną; jeśli chodzi o rodzaj tkaniny, to proponujemy materiały gładkie, żakardowe, przepuszczające lub rozpraszające światło bądź też całkowicie zaciemniające – wszystkie rolety mogą zostać wzbogacone o rozmaite dodatki (wykończenia) i, naturalnie, dostępne są w rozlicznych wariantach kolorystycznych
Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec